O mně

Vítejte na stránkách, které jsou v podstatě online verzí mých ručně psaných deníků z cest. Ráda bych se o zážitky podělila s rodinou a přáteli, ale i se všemi ostatními, kteří sem případně zavítají. Při plánování cest jsou pro mě podobné blogy nedocenitelným zdrojem informací, inspirace a zábavy, tak se i já pokusím přispět svojí troškou do mlýna.

Jmenuji se Katka, vystudovala jsem sociální antropologii a kromě cestování mě baví fotit, ničit se ve fitku, hrát basket a ňuňánkovat se s flatíkem Akímkem. Kromě pejska mám vedle sebe přítele a spolucestovatele Míšu, kterému vděčím (mimo jiné, samozřejmě :)) za programování těchto stránek.

Cestování miluji - i když to se mnou do roku 2009 vypadalo bledě. Představa, že nastoupím do letadla, ve mně budila panickou hrůzu. Ne, že bych do té doby nikde nebyla, jako správná nádražácká dcerka jsem dojela do jižní Itálie nebo do Budapešti i na pláž do Řecka… Pak jsem se jednoho dne přihlásila na Erasmus na Madeiru - když mě taťka vezl na letiště, brečela jsem, proč jsem se nepřihlásila raději do Bratislavy. Pak jsem ale stála na pobřeží Atlantiku s baťůžkem na zádech a svojí první zrcadlovkou na krku - tenkrát jsem tomu úplně propadla. Nemyslete si, že je teď létání moje nejoblíbenější činnost. Bojím se pořád stejně - jsem schopná drtit při sebemenších turbulencích ruku naprosto cizímu člověku a panikařit při každé příležitosti. Pokaždé překonávám sebe sama a zatím se mi to daří víceméně bez fyzických a především psychických následků.

I když jsem zatím nenavštívila tolik míst, smělých i nesmělých plánů mám víc než dost. Jak mi napsala Barča: “Když máš teď blog, to máš závazek pořád cestovat.” A já jsem připravena toto břemeno nést :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace